Luxus – slovo, které může mít pro každého různou podobu, vždy ale vyjadřuje něco výjimečného. V případě luxusních zájezdů a dovolené se jedná o přepych a jedinečné zážitky, na které se vzpomíná celý život. Luxus si nemůže dopřát každý, ale právě to je to kouzlo jedinečnosti a originality.Luxusní zájezdy a dovolená může mít různé podoby. Mezi ty nejkrásnější patří pobyt na romantickém ostrově, safari v Keni či Tanzánii, koupání na nejkrásnějších plážích světa, ubytování v nejluxusnějších resortech a hotelích nebo třeba výlet s pobytem na jachtě. A právě podobné originální a luxusní typy dovolené vám nabízíme na této stránce.

Co nabízíme?

  • Zájezdy do nejkrásnějších koutů naší planety
  • 5ti a více hvězdičkové hotely té nejvyšší úrovně se špičkovými službami
  • Originální zážitky přesně podle vašich představ

Jaké luxusní destinace nabízíme?

S luxusními zájezdy se pojí také ty nejkrásnější místa naší planety. Vydat se s námi můžete třeba na božské pláže na Maledivách, k azurově čistému moři na Mauritius nebo k podmanivě šumícímu moři na Seychely.

Synonymem luxusu jsou i vynikající služby nejlepších hotelů v Thajsku, Dominikánské republice, na Kubě, v Dubaji nebo ve Francouzské Polynésii.

Pojďte s námi objevovat zázračná místa naší planety, užívejte si originálních a nezapomenutelných zážitků na nejkrásnějších plážích světa. To vše vám splní naše luxusní zájezdy a dovolená.