Single ženy – neseďte doma!

Toužíte po dovolené v tuzemsku nebo zahraničí, ale nemáte partnera, s kterým byste vycestovala? Nepodařilo se vám přemluvit ani nikoho ze svého okolí? Neseďte doma a prožijte nevšední zážitky na dovolené pro singl ženy. Odpočinete si, strávíte příjemné dny ve společnosti nových lidí a volný čas využijete podle svého uvážení.

Dovolená s programem

Nejoblíbenější jsou dovolené pro ženy se cvičením nebo jinými aktivitami, jako je jízda na kole, nordic walking či tanec. Cestovní kanceláře pořádají zájezdy pouze pro ženy nebo obě pohlaví a můžete se na nich seznámit se stejně osamělou ženou nebo potkat partnera na letní flirt.

Proč dovolená pro single ženy?

Nikdo vám nebude mluvit do výběru destinace a naplánujete si výlety, program a aktivity podle svého uvážení. Když si nebudete chtít s nikým povídat, můžete se držet v ústraní, nebo naopak navázat konverzaci se sympatickým plavčíkem. Získáte nové životní zkušenosti a zvýšíte si sebevědomí tím, že se umíte zabavit i bez spolucestujícího. Dovolená pro ženy bude novou zkušeností a možná si ji natolik oblíbíte, že vycestujete sama i příští rok!

Druhy zájezdů pro single ženy

Vyrazit můžete na poznávací zájezd, eurovíkend, wellness pobyt nebo několikadenní dovolenou. Nemusíte se obávat, že by se vám zájezd prodražil o příplatek za jednolůžkový pokoj. Cestovní kanceláře mají ve své nabídce zájezdy pro jednotlivce a cenově vycházejí jako cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Na dovolenou kamkoliv

Dovolené pro singl ženy se pořádají do těch nejlepších turistických destinací. Poznejte krásy Mallorcy, Chorvatska, Bulharska, Itálie nebo Řecka a vychutnejte si plnými doušky slunce, památky, koupání v křišťálově čistém moři a pozornost od místních mužů. Vrátíte se dokonale zrelaxovaná a každý se vás bude ptát, co za vaší pozitivní změnou vězí!