Chcete se vydat do Chorvatska levně, ale trápí vás stále dražší doprava? Nechte to na nás! Navštivte Chorvatsko výhodně autobusem a prozkoumejte všechny krásy této země bez starostí. Nemusíte si plánovat cestu, shánět informace o objížďkách či dálničních známkách v jednotlivých zemích a nemusíte se strachovat, zda váš automobil cestu na dovolenou do Chorvatska vydrží.

Stejně jako do Chorvatska i do krásné Itálie či Španělska se lze vydat autobusem. Výhodou je cenová dostupnost pro každého a možnost trávení báječné dovolené u moře s celou rodinou.


Zobrazit zájezdy do Chorvatska autobusem


 

Chcete být také účastníky zájezdu?

Řekne-li se někde cesta do Chorvatska autobusem, mnohým z vás se jistě vybaví kultovní trhák mistra Viewegha – Účastníci zájezdu. Ano i to je kouzlo dovolené, která během několika minut propojí osudy zcela neznámých lidí, kteří společně zažijí spousta srandy a po pár hodinách mají dojem, že se znají již zatraceně dlouho.

Autobusem do Chorvatska – co lze očekávat?

Každá cestovní kancelář poskytuje jiný komfort. Za standard se ale považuje minimálně toto vybavení a služby:

  • Doprava je zajištěna luxusními autobusy s profesionálními řidiči. Žádné karosy a jeden unavený řidič již při příjezdu.
  • Autobusy jsou vybaveny klimatizací, WC, DVD přehrávačem s televizí a některé i kávovary pro maximální pohodlí cestování.
  • Během cesty tak můžete sledovat zajímavé pořady nebo filmy. Chorvatsko levně autobusem dokáže předčit požadavky i náročnějších cestovatelů.
  • Ve většině případů lze během přestávek u řidiče zakoupit malé občerstvení.
  • Cestu autobusem do Chorvatska ocení také ti, kteří se bojí létat nebo nemají možnost vlastní dopravy.

Cesta do Chorvatska

Zobrazit zájezdy do Chorvatska autobusem


Cesta autobusem do Chorvatska – vzdálenosti a doba jízdy

Jistě, dovolená autobusem do Chorvatska zabere nějaký ten čas. Nejblíže je to z Prahy na Istrijský poloostrov (Umag, Novigrad, Poreč, Pula). Cesta vám zabere cca 10 hodin čistého času.

Ihned pod Istrií se nachází Kvarnerská Riviéra s oblíbenými destinacemi jako Crikvenica, ostrov Krk, Pag, Cres či Rab. Cesta trvá přibližně stejně jako na Istrii a to +/- 10 hodin.

Severní Dalmácie je vzdálena z Prahy cca 1020 kilometrů. Nachází se tu oblíbené lokality jako Biograd na Moru, Vodice, Primošten či Zadar a cesta sem autobusem bude trvat cca 10:30 – 11 hodin.

Dovolená ve Střední Dalmácii je mezi českými turisty velmi oblíbená. Průměrná doba cesty autobusem trvá cca 11 hodin a 30 minut. Za tu dobu zdoláte vzdálenost 1100 – 1200 kilometrů. Navštívit můžete Trogir, Split, ostrovy Čiovo, Hvar, Brači či Makarskou Riviéru.

Nejvzdálenější cestu podniknout ti, kteří míří do Jižní Dalmácie. Vzdálenost je 1200 – 1350 kilometrů, což zdoláte za cca 14 hodin cesty. Pravděpodobně míříte do Dubrovníku, na poloostrov Pelješac či na ostrov Korčula nebo Mljet.


Zobrazit zájezdy do Chorvatska autobusem