Last minute dovolená Kréta, Řecko all inclusive. Pojeďte s námi na Krétu, jeden z nejoblíbenějších a také největších ostrovů v Řecku. Mimo krásných pláží pro vás máme i další důvody proč vyrazit právě sem. Jedná se zejména o antické památky, vodní parky či krásná městečka Heraklion, Rethymnon a Agios Nikolaos. To vše si můžete užít v rámci last minute zájezdů.


Výhodná dovolená na ostrově Kréta s all inclusive stravování již od 9 690 Kč


O Krétě

Ostrov Kréta leží mezi Středozemním, Egejským a Libyjským mořem. Jedná se o největší řecký ostrov, jehož rozlehlé pláže vyhledávají všichni nadšení vodomilové a potápěči z celého světa. Průzračné moře umožňuje vidět až 40 metrů pod hladinu moře.

Dovolená na ostrově Kréta s all inclusive stravováním je oblíbená zejména v rušných resortech jako Hersonissos nebo Rethymnon a také v klidnější části Matalo. Celkem ale Kréta nabízí více jak 30 lokalit, do kterých je možné zakoupit zájezdy.

Ostrov se může pyšnit četnými olivovými háji a vysokými horami. Kréta je obrovský ostrov, takže velmi záleží na poloze vaší dovolené. Někde najdete klidnější odlehlejší oblasti, jinde zase rušnější letoviska s bohatým nočním životem.

Pro dovolenou na Krétě doporučujeme nakupovat v rámci last minute zájezdů. Ušetříte nemalé finanční prostředky a zájezdy seženete levněji. Last minute Kréta all inslusive je tak dobrá volba pro kohokoliv, kdo hledá kvalitní letní dovolenou u moře se stálým počasím a dobrým jídlem.

Počasí na Krétě

Kréta nabízí 300 slunečních dní v roce. Sezóna tu začíná v druhé polovině května a končí na konci září. Během tohoto období neklesají teploty pod 25 °C a v nejteplejších měsících (červen, červenec a srpen) neklesají pod 29 °C.

Teplota moře na Krétě je v července do září kolem 26 °C. Během května a června se moře ohřívá, takže teploty se pohybují v osvěžujících hodnotách 22 °C až 24 °C.

Počasí je tedy na Krétě velmi dobré a to i mimo sezónních měsících květnu a říjnu.