Cestovní kancelář Čedok a dovolená 2018 jsou neodmyslitelné pojmy každého léta. Chcete, aby vaše letošní dovolená byla krásná, pohodová a splnila vaše očekávání? Sáhněte po tom, co tu funguje po desítky let.

Cestovní kancelář Čedok a dovolená 2018

Čedok je přední česká a zároveň nejstarší cestovní kancelář, která působí na trhu již od roku 1920. Za tu dobu využilo služeb Čedoku na statisíce českých turistů. I letos si cestovní kancelář připravila širokou nabídku zájezdů a dovolené pro všechny zájmové i věkové kategorie.

S Čedokem se můžete na svoji dovolenou vydat autobusem, letecky i vlastní dopravou a to do všech významných koutů naší planety. Absolutně nejžádanějšími destinacemi jsou každoročně dovolená v Egyptě, Španělsku a Řecku. Stále častěji lidé ale touží, aby jejich dovolená byla pestřejší. A to bude platit i v roce 2018. Na popularitě tak stoupají například i poznávací zájezdy Čedok či tzv. pobytově poznávací zájezdy, které kombinují klasickou dovolenou u moře a poznávání okolních krás.

Čedok vám zprostředkuje dovolenou i do exotických krajin. Oblíbené jsou destinace Blízkého a Středního východu – Spojené Arabské Emiráty, Dubaj či Saudská Arábie stejně jako klasické ráje na zemi – Thajsko, Mauricius, Kuba, Mexiko či Srí Lanka.

Proč dovolená s Čedokem?

V minulém roce jsem měl možnost vycestovat s Čedokem na dovolenou do Španělska. Naším výběrem bylo pobřeží nad Barcelonou, přesněji letovisko Malgrat de Mar a hotel Monteplaya. Již od samotné objednávky dovolené přes internet probíhalo vše velmi profesionálně.

Pobřeží Španělska

I letos se chystáme odjet do zahraničí a dovolená bude znovu od Čedoku. Se službami jsme byli maximálně spokojeni.

Dovolenou od CK Čedok si můžete objednat buď na stránkách cestovní agentury nebo na oficiálních stránkách Čedoku www.cedok.cz