Největší tour operátor leteckých zájezdů a také největší cestovní kancelář v České republice přináší i pro tento rok speciální katalog Exim Tours léto 2018, kde naleznete zajímavé nabídky dovolené u moře za příjemné ceny pro celou rodinu.

Exim Tours

Cestovní kancelář Exim Tours je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a RDA Internationaler Touristik Verband e.V. v Kolíně nad Rýnem. Jako jediná česká cestovka začala provozovat dílčí charterové lety a tím přiblížila spoustu destinací i českým turistům hlavně co se tuzemské ceny týče.

Exim Tours je cestovní kancelář, která dbá na maximální spokojenost svého zákazníka a to již od roku 1993. Kromě vlastních provozoven má CK hustou síť partnerských cestovních agentur (například TravelPortal.cz), přes které si můžete zájezdy objednat též a to například v místě vašeho bydliště nebo také online přes internet. Léto 2018 v podání Exim Tours představuje řadu novinek.

Pobřeží Španělska

Katalog Exim Tours léto 2018

Exim Tours léto je nejoblíbenější z celkem 3 vydaných katalogů cestovní kanceláře. Jedná se o katalog zaměřený na čtyři hlavní cílové destinace Portugalsko, Maroko, Bulharsko a Egypt. Poprvé se v katalogu objevuje Maroko, jehož obliba neustále mezi českými turisty stoupá.

Mimo samotné nabídky dovolené poskytuje katalog také výrazné slevy a výhody pro zákazníky Exim Tours. Mezi ně patří například nízké zálohy na zájezd (složíte pouze 1500 Kč), prodloužení termínu first minute dovolené do 28.2.2016 či zvýhodněné ceny transferů z letiště.

Exim Tours přeje krásné léto 2018 novomanželům, seniorům a skupinám. Novomanželé můžou počítat se slevou 4% z ceny zájezdu, senioři se slevou 7% a skupinová slevy činí hned 8% z prodejní ceny.

Kam se podívat s CK Exim Tours?

Léto bude ve znamení klasiky i novinek. Doporučujeme nádherné Portugalsko s oblastí Algarve nebo půvabné Maroko s vyhlášeným letoviskem Agadir. Pokud si libujete v klasice vydejte se například do Bulharska nebo Egyptských letovisek Sharm el Sheikh, Hurghada či Marsa Alam. V novém katalogu Exim Tours léto 2015 si určitě vyberete. Jen malá technická poznámka. Nový katalog si již nemůžete objednávat poštou, ale je nutné si katalog prohlédnout online nebo zajít do některé z poboček, kde vám nový katalog s radostí poskytnou.

Tak ať se vám líbí, přejeme hezkou dovolenou.

velbloudi

Oficiální stránky CK Exim Tours: www.eximtours.cz