Patříte mezi vášnivé hráče golfu? Chcete si užít golf na pobřeží a vychutnat si tak mistrovské golfové resorty pro profesionály i začátečníky? Zajistíme vám golfové zájezdy na nejprestižnější golfová hřiště v kombinaci s fantastickou dovolenou u moře. A to už stojí za to vycestovat za hranice, nemyslíte?

O golfu

Golf není jen sport. Golf je životní styl a především oblíbená zábava, které se věnují lidé z celého světa. Jistou záhadou je původ tohoto sportu o který se historikové ještě dosud přou. Co je ale jisté, že lidé jej milují. Dříve sport pro bohaté začínají objevovat i lidé různých vrstev společnosti.

Běžně se golf hraje na 18ti jamkovém hřišti s jamkami různých obtížností. Existují i menší tzv. 9ti jamkové hřiště, kde si můžete zahrát celou hru rychleji nebo třeba dvakrát za sebou.

Dovolená u moře a golf pro rok 2018

Golf Možná se ptáte, jak lze skloubit dovolenou u moře a golf. Ale vězte, že golfová dovolená obohatí váš celkový zážitek z této hry a ještě vám umožní odpočinout si na prosluněných plážích některého z letovisek a načerpat tak novou sílu. Existují dokonce letoviska, která jsou na golfové zájezdy zaměřené. Je jím například turecký Belek.

Golfové zájezdy v nabídce

Na světě existuje celá řada míst, kde si můžete vyzkoušet prvotřídní golfová hřiště vhodná pro profesionály i začátečníky. Nejoblíbenější jsou například resorty Turecka nebo cenově bezkonkurenční golfové zájezdy do Egypta (letoviska Hurghada, Makadi Bay, Sharm el Sheikh).

Velmi oblíbená hřiště jsou například v Keni, Dominikánské republice, na Mauriciusu, v Portugalsku a Španělsku nebo se můžete kdykoliv v roce vydat na Kanárské ostrovy (letoviska Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura).

Stejně jako je široká nabídka destinací, stejně tak můžete vybírat z různých typů zájezdů. Od intenzivního hraní golfu až po relax spojený s jinými odpočinkovými aktivitami.

Tak neváhejte a objednejte si dovolenou s golfem právě teď.

Golf Turecko

Turecko patří mezi nejprodávanější golfové destinace. Nabízí stabilní počasí téměř po celý rok, velmi kvalitní hřiště a také příznivé ceny.

Sample Heading

Společně s Tureckem je Španělsko a Portugalsko na vrcholu popularity. Skvělé počasí hrající do not golfu, velmi kvalitní profesionální i začátečnická hřiště a snadná dostupnost. To jsou hlavní výhody golfu na Pyrenejském poloostrově.